Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Kuo išsiskiria „SALUS Controls“?

Grįžti

Daugybe naudingų funkcijų, dėl kurių verta mumis pasitikėti. Mes pasirinkome dvi.
Žiūrėkite!

Šiuolaikines technologijas žmogus sukūrė tarnaudamas žmogui. Truizmas? Galbūt, bet vienas iš tų, kurie nėra pernelyg banalūs.

Saugos jutikliai, optimaliai sureguliuota šildymo sistema, šildomos grindys – kiekvieną dieną vertiname pažangių technologinių sprendimų indėlį į mūsų gyvenimą. Jų dėka mūsų gyvenimas yra saugesnis, ekonomiškesnis ir patogesnis. Ir malonesnis.

Šiluma ir jaukus apšvietimas kambariuose, metaforiškai tariant, yra vartai į komfortą. Norėdami juos atidaryti, jums reikia dviejų raktų: patikimų įrenginių ir tinkamai apmokyto žmogaus, kuris juos sumontuos jūsų namuose.

Iš teksto sužinosite:

 • kuo pasižymi „SALUS Controls“ produktai
 • kaip mokomi mūsų montuotojai
1. Lengvas pažangių technologijų valdymas
Ne toks velnias baisus, kaip jį maliavoja

Mūsų temperatūros reguliatoriuose meniu yra nesudėtingas, o funkcijos lengvai pasiekiamos. „SALUS Controls“ projektuoja savo įrenginius pagal „trijų greičių“ taisyklę:

 • greitas montavimas
 • greitas konfigūravimas
 • greitas valdymas

Naudojimo komfortas yra mūsų pastangų tikslas. Pavyzdžiui, technologiškai pažangus “Quantum SQ610” temperatūros reguliatorius yra lengvas ir malonus naudoti, o tai užtikrina: apšviečiamas ekranas, aiškus meniu, rodomų duomenų personalizavimas (galimybė nuspręsti, kurie reguliatoriaus darbo parametrai bus matomi, o kurie paslėpti).

Įrenginys gali veikti belaidžiu režimu (su UGE600 interneto vartais arba CO10RF koordinatoriumi) arba kaip nepriklausomas valdiklis, prijungtas laidais prie imtuvo. Jei „Quantum“ sukonfigūruotas per interneto vartus, galite pereiti nuo pastarojo varianto prie pirmojo – pridėti reguliatorių prie „SALUS Smart Home“ sistemos. Tai leis internetu valdyti ir bendrauti su kitais jos elementais.

Svarbu tai, kad mes sumažinome iki minimumo paspaudimų kiekį pirmą kartą paleidžiant mūsų pirmaujantį temperatūros reguliatorių. Montavimas atliekamas keliais žingsniais:

 1. Reguliatoriaus prijungimas prie 230V įtampos maitinimo šaltinio
 2. Diegimo ir valdymo kalbos pasirinkimas
 3. Režimo pasirinkimas – pakartokime:
 • belaidžiu būdu internetu: programos atsisiuntimas, vartų prijungimas, reguliatoriaus susiejimas
 • belaidžiu būdu, be interneto ryšio (be programos): konfigūravimas per interneto vartus (galimybė vėliau valdyti internetu) arba per „ZigBee“ tinklo koordinatorių (nėra galimybės vėliau valdyti internetu)
 • laidiniu būdu, nepriklausomai: „Quantum SQ610“ yra prijungtas prie imtuvo (jį galima vėliau pridėti „SALUS Smart Home“ programoje)

Su mumis ne toks velnias baisus, kaip jį maliavoja! Lengvas pažangių technologijų valdymas yra ne tik pagrindinė įmonės „SALUS Controls“ savybė, bet ir viena iš jos stipriųjų pusių.

2. „SALUS Controls“ ekspertai
Praktika daro tobulą

„SALUS Controls“ produktų prekybos atstovai ir montuotojai nėra atsitiktiniai žmonės. Prieš pradėdamas savo profesionalią karjerą su mūsų įmone, kiekvienas darbuotojas turi būti išmokytas mūsų produktų.

Po teorinės dalies vyksta praktinės pratybos ir prezentacijos su mokomaisiais įrenginiais. Mes mokome:

 • įrenginių konstrukcijos, montavimo ir naudojimo
 • produktų žemėlapio ir ryšių tarp jų
 • galimų prijungimo schemų
 • kaip naršyti po „SALUS Smart Home“ internetinę programą
 • programuoti „OneTouch“ taisykles

Praktika daro tobulą, todėl svarbi mokymo dalis yra pagalba montuotojui montuojant įrenginius realiame pastate, t.y. kliento namuose/biure. Bet tuo mokymasis nesibaigia, nes mūsų žmonės reguliariai dalyvauja praktiniuose ir teoriniuose seminaruose, kur papildo jau turimas žinias.

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio