Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Namų automatika – stiprus pavadinimas, bet ką tai reiškia?

Grįžti

Pažangi technologija yra lyg magija /A.C. Clarke/

Namai, kurie reaguoja į oro pokyčius, prisitaiko prie namiškių gyvenimo ir palengvina kasdienines užduotis. Mokslinės fantastikos kinas ar Jūsų nauja realybė?

Su šiuo tekstu sužinosite:

  • kas yra „Smart Home“
  • kodėl verta pasitikėti pastatų automatikai

(Gerai) pradžiai sąvoka

„Smart Home“ (išmani pastatų automatika), t.y., į bendrą tinklą sujungti, tarpusavyje bendraujantys įrenginiai, valdantys šiuolaikinio namo funkcijas – įskaitant šildymą.

Ką tai reiškia naudotojui? Galimybė lengvai atlikti sistemos pakeitimus – įrenginių valdymas per internetą – taip pat to kas vyksta namuose stebėjimas. Tiek saugos, tiek energijos suvartojimo atžvilgiu.

Taigi…

„SALUS Smart Home“ yra elektroninių prietaisų: temperatūros reguliatorių (pvz.Quantum SQ610RF), valdiklių, kištukų ir jutiklių, kuriuos valdo universali „ZigBee“ tinklo (UGE600) interneto vartai, rinkinys. „Smart Home“ technologijoje įrenginių valdymą internetu užtikrina intuityvus navigacijos įrankis – mobilioji aplikacija.

Nors tai skamba šiek tiek sudėtingai, tai palengvina gyvenimą. „SMART“ technologija leidžia protingai ir lanksčiai kontroliuoti namų funkcijas, tokias kaip:

  • šildymas (grindinis, radiatorinis, pučiamas, mišrus)
  • žaliuzės, roletai, įvažiavimo vartai
  • buitinė technika (pvz., apšvietimas, multimedijos)

Kaip pakelti savo komforto temperatūrą?

Interneto prieiga atveria virtualų langą į pasaulį – tai tiesa, kuri mus pasiekia beveik bet kuriuo metu. Profesinės pareigos, socialinis gyvenimas, pramogos – šiandien viskas vyksta internete. Dirbame, ieškome informacijos, naudojame e.mokymąsi, bendraujame su žmonėmis, žiūrime mėgstamus filmus ir serialus, Multimedijos organizuoja mūsų gyvenimą ir padeda vystytis. Kokia išvada? Likti neprisijungus prie interneto yra tolygu atsilikimui.

Kodėl tai svarbu „Smart Home“ sektoriui?

Dėl galimybės valdyti internetu, automatizuotame pastate, galite valdyti savo įrenginius iš įrenginio, be kurio sunku įsivaizduoti gyvenimą – iš savo išmaniojo telefono.

Tačiau automatizuotas namų valdymas neturėtų būti painiojamas su vis dar madingais brangiais įrenginiais – pagrindinė „SMART“ produktų savybė yra patogumas ir prieinamumas kasdieniame gyvenime.

Ir čia kyla klausimas: ar reikalinga automatika butui apšildyti, roletams uždaryti, o dar labiau – prieškambaryje įjungti lempą?

Kasdienės įrangos veikimui nereikia pažangios valdymo technologijos, tačiau rankinis, pvz., šilumą generuojančių įrenginių įjungimas/išjungimas toli gražu nėra jų veikimo efektyvumas. Kodėl? Nes be temperatūros reguliatoriuose įmontuotų šildymo valdymo algoritmų pagalbos sunku pasiekti ir palaikyti komfortišką patalpos temperatūrą.

Be to:

  • ne visada esate namuose ir Jūsų planai dažnai keičiasi –pasitaiko, kad neturite galimybės rankiniu būdu valdyti termostato
  • metų laikai gali būti kaprizingi, o orai mėgsta stebinti – tu ne meteorologas, nenuspėsite oro prognozės laikui, kai Jūs būsite toli nuo namų
  • jei valdote pastatą su skirtingomis patalpų funkcijomis, nustatyti parametrus, pvz., klasėms ir viešbučio kambariams atskirai, vargina ir atima daug laiko.

Nuotolinio nustatymų pakeitimas mobiliojoje programoje yra kelių paspaudimų reikalas.

Apibendrinant…

Pasaulis juda į priekį. Kartu su jo plėtra, keičiasi Jūsų poreikiai. Aplink Jus daugėja įrenginių, kurie padidina kasdienio gyvenimo patogumą ir komfortą. Pavyzdžiui, su lango atidarymo jutikliu, jei tik norite vėdinti miegamąjį prieš naktį, Jums nebereikia rankiniu būdu pakelti roletų (kas paprastai trunka apie dvidešimt sekundžių ir siejasi su laukimo nieko neveikiant). Atidarote langą ir galite daryti Jums svarbią veiklą – su jutikliu susieta relė automatiškai atidarys rotelus. Panašiai ir priešingu atveju – tinkamai nustatytas scenarijus uždarys roletus uždarius langą.

Rezultatas? Dėl šių paprastų patogumų sumažėja veiksmų, kuriuos reikia atlikti, kad Jūsų namai gerai veiktų, skaičius.

Ar ne maloniau kiekvieną dieną sugrįžti į vietą, kuri sutemus pasitiks su apšviestais vartais ir fasadu? Išmanus valdymas yra daugiau nei automatizavimas – tai investicija į Jūsų gerovę. Neišnaudodamas progų, pralaimite. Tad gal verta duoti šansą rinkoje esančioms technologijoms?

Pasitikėjimas ateis su laiku

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio