Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

„Quantum“ – ar jau žinote mūsų populiariausią temperatūros reguliatorių?

Grįžti

Išmaniųjų namų pramonė nuolat tobulėja. Saugumas, patogumas, taupymas ir ekologija yra pagrindiniai išmaniųjų namų privalumai. Taip pat svarbus yra patrauklus produktų dizainas, derantis prie šiuolaikinio interjero. Atsižvelgdama į šiuos poreikius, įmonė „SALUS Controls“ sukūrė unikalų temperatūros reguliatoriaus modelį „Quantum“.

Iš teksto sužinosite:

  • kokie yra „Quantum“ privalumai?
  • kurios iš jo funkcijų prisideda prie jūsų komforto?
  • kam skirtas naujasis „SALUS Controls“ temperatūros reguliatorius?
„Quantum“ išmaniuosiuose namuose

Ko reikia norint kontroliuoti temperatūrą namuose? Apgalvotų, patikimai veikiančių įrenginių. Taigi Jūs renkatės patikimą prekės ženklą, siūlantį Jūsų poreikiams pritaikytą įrangą.

Ieškote ekonomiško, standartinio ar „premium“ varianto? „SALUS Controls“ asortimente rasite visus šiuos variantus. Žinome, kad norite turėti galimybę pasirinkti.

Tačiau šiandien mes jums pasakosime apie aukščiausios klasės produktą, apie mūsų pasididžiavimą – daugiafunkcinį temperatūros reguliatorių, pritaikytą visų tipų šildymo sistemoms, kurį pavadinome „Quantum“.

Galimi mūsų produkto variantai:
a. Modelis SQ610 – potinkinis, maitinamas 230V įtampa
b. Modelis SQ610RF – virštinkinis, maitinamas iš akumuliatoriaus

Privalumai

Novatoriškas „SALUS Controls“ produktas su įmontuotu drėgmės jutikliu, kurį lengva naudoti ir sumontuoti, o tai įmanoma kiekviename pastato naudojimo etape. Nesvarbu, ar statote svajonių namą, ar remontuojate seną, daugiabutį namą. Mūsų valdiklio montavimas negalėjo būti lengvesnis, o meniu skaidresnis.

„Quantum“ yra elegantiškas ir plokščias (laidinė versija yra tik 10 mm, o belaidė – 11 mm storio). Jo apšviečiamas ekranas palengvina programavimą ir duomenų skaitymą. Galimybė kurti savo darbo grafikus padeda personalizuoti, t.y. pritaikyti įrenginį prie savo individualių poreikių. Šiltų grindų funkcija (Warm Floor) leidžia palaikyti malonią grindų temperatūrą nepriklausomai nuo aktyvios šildymo programos. Pavyzdžiui, kai nereikia prišildyti kambario, bet norite vaikščioti šiltomis grindimis.

„Quantum“ dirba pagal „ZigBee“ technologiją, kurią galima paprasčiausiai paaiškinti kaip namų tinklą, per kurį prietaisai bendrauja tarpusavyje. Pavyzdžiui: atidarymo jutiklis „informuoja“ sistemą, kad atidarytas langas ir reikia išjungti šildymą, o „OneTouch“ mygtukas – jei tai užduota – praneša išmaniesiems kištukams, kad reikia įjungti šviesą kambariuose. Smart!

„Quantum“ unikalumą pirmiausia lemia jo technologinės galimybės. Skirtingai nuo ankstesnių modelių, jis gali valdyti net visas zonas bloke. Todėl jis gali šildyti didelį atvirą erdvę, pvz. svetainę, sujungtą su virtuve ir valgomuoju… arba sporto salę.

Jūsų namų šildymas bus daug efektyvesnis taip pat dėl reguliatoriaus darbo optimizavimo. Tarp daugelio naudingų funkcijų ši yra ypač verta dėmesio, nes ji pagerina jūsų šiluminį komfortą. Jums idealiai šilta – niekada nesate sušalę, ar perkaitę.

Kaip tai veikia?

Matematiškai. Mūsų technologų sukurti algoritmai apskaičiuoja geriausią laiką įjungti ir išjungti šilumos šaltinį, kad nustatytoji temperatūra būtų palaikyta kambaryje tam tikru laiko intervalu arba konkrečiu laiku. Impulsinis, kelių minučių prišildymas palaiko kambariuose pageidautinas sąlygas.

Jei Jūsų organizmo poreikiai laikinai keičiasi, galite įjungti laikino temperatūros perrašymo režimą. Rankiniu būdu pritaikysite sistemos nustatymus pagal savo nuotaiką, išsaugodami juos iki kito šildymo grafiko pakeitimo.

Apibendrinant – kodėl valdymas yra patogus?

Nes kiekvienai patalpai galite kurti atskirus, Jums tinkančius grafikus, kurie automatizuoja jūsų šildymo sistemos veikimą (jums nereikia to prisiminti ar atnaujinti) arba – perrašydami iš anksto nustatytą grafiką – galite nuolat keisti savo temperatūros reguliatoriaus veikimo parametrus.

Internetu? Be interneto? Jūs renkatės

Kartu su interneto vartais ir internetine programa „Quantum“ yra „SALUS Smart Home“ dalis. Modelis SQ610, prisijungęs prie interneto, belaidžiu ryšiu bendrauja su kitais išmaniosios sistemos elementais (blokais, galvutėmis, kištukais, relėmis). Neprisijungęs (be programos ir interneto ryšio) reguliatorius belaidžiu režimu gali veikti vadovaujant kitam įrenginiui, nei vartai – t.y. vietinio režimo koordinatoriui (CO10RF).

Svarbu tai, kad pirmaujančio „SALUS Controls“ produkto funkcijomis galima naudotis net nesąveikaujant su aukščiau minėtais įrenginiais. „Quantum SQ610“ puikiai veikia kaip nepriklausomas reguliatorius, prijungtas laidais prie imtuvo (pvz. laidinio valdymo bloko arba tiesiogiai prie šildymo įrenginio, pvz. katilo). Taip sukonfigūruotą valdiklį taip pat galima pridėti “SALUS Smart Home” programoje, užtikrinant jam belaidį ryšį su kitais sistemos elementais.

Kam?

Šio modernaus įrenginio privalumus vertina klientai, kuriems svarbus patogumas valdant šildymą namuose. Bet ne tik. „Quantum“ puikiai tinka viešbučių sektoriui. Mūsų protingame įrenginyje galima nustatyti PIN kodą ir nustatymo ribas, todėl viešbučio svečiai gali kontroliuoti kambario temperatūrą tik nustatytose ribose. Taigi, jei nuomojate kambarius svečių namuose prie jūros ar kalnuose, nebijokite klientų-sušalėlių ir nekontroliuojamo energijos sąnaudų padidėjimo. Tinkamas temperatūros reguliatorius („Quantum“) neleis jūsų svečiams neatsargiai elgtis su šildymo įrenginiais.

„Quantum“ lankstumas ir daugiafunkciškumas yra toks didelis, nes tai lemia rūpestis vartotojo patogumu ir pasitenkinimu. Kurdami naują temperatūros reguliatoriaus modelį, „SALUS Controls“ ekspertai turėjo vieną pagrindinę prielaidą: pateikti jums tikrąjį šiuolaikinės pastatų automatikos pasiekimą. Sukurti įrenginį, kuris, jei norite, puikiai prisitaikys prie Jūsų išmaniųjų namų sistemos.

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio