Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

„SALUS Smart Home“ remia Jūsų namų biudžetą

Grįžti

Kuo ilgiau nesiimsite veiksmų, tuo daugiau pinigų prarasite /C. Wilkerson/

Namai yra vieta, kur mes jaučiamės geriausiai. Džiugina mūsų skoniui pritaikytas interjeras, patogūs baldai, gražios dekoracijos ir per metus surinkti suvenyrai. Tačiau gyvenimo proza taikosi visiems. Šeimininkui nėra didesnio džiaugsmo nei mažos sąskaitos už elektrą. Anksčiau ar vėliau mes visi savęs klausiame: kaip sumažinti elektros ar vandens naudojimo išlaidas?

Su šiuo tekstu sužinosite:

 • kaip sumažinti kasdienį energijos suvartojimą savo namuose
 • kodėl „SALUS Smart Home“ yra draugiška namų biudžetui

Sumažinkite energijos suvartojimą – keletas paprastų žingsnių

Kasdienis energijos, tai ir pinigų švaistymas, tai problema. Retai pagalvojame, kad neapdairumas kainuoja: negesiname šviesos, neištraukiame įkroviklių iš lizdų, miegame su įjungtomis naktinėmis lempomis. Susumavus šiuos ir daugybę kitų neatsargumo elementų, mes netyčia padidiname savo namų eksploatavimo išlaidas.

Ką galite padaryti, kad tai pakeistumėte?

Pirmiausia vietoj daug energijos naudojančius įrenginius pakeiskite į tokius, kurių energijos klasės A,A+,A++ , arba geriausiai A+++. Bet ką daryti su blogais įpročiais? Surinkome keletą patarimų, kuriuos verta įgyvendinti jau šiandien:

 1. Protingai naudokite prietaisus, kurie suvartoja daugiausiai energijos:
 • neskalbkite nedideliais kiekiais SKALBIMO MAŠINOJE, neplaukite kelių puodelių ir lėkščių INDAPLOVĖJE: prietaisai vis tiek suvartos tiek energijos, kiek jie būtų suvartoję pilnai užkrauti
 • nestatykite ŠALDYTUVO prie radiatoriaus, neuždenkite ventiliacinių grotelių ir nedėkite karšto maisto į šaldytuvą: esant prastai ventiliacijai, įrenginys dirba visu greičiu, o karšti patiekalai šildo šaldytuvą, kuris – norint grįžti į tinkamą aušinimo temperatūrą – sunaudoja daugiau elektros energijos
 • VIRDULYJE virkite tik tiek vandens, kiek reikia: jei norite išgerti vieną puodelį arbatos, nepilkite litro vandens – sueikvosite elektrą virdami 750 ml, kurie atvės virdulyje ir turės būti pašildyti vėl
 • išjunkite budėjimo režimą TELEVIZORIUOSE, RADIJO APARATUOSE ir KOMPIUTERIUOSE: nors budėjimo režimu kiekvienas iš šių įrenginių naudoja tik keletą vatų, tačiau per metus šie keli vatai tai realios santaupos

2. Dažnai naudojamose patalpose tradicines lemputes pakeiskite energiją taupančiomis šviesos diodų lempomis: jos ne tik sunaudos mažiau energijos, bet ir ilgiau spindės ryškiai, džiugindamos akį.

3. Įjunkite elektroniką į maitinimo juostas su įjungimo / išjungimo jungikliu: taip vienu judesiu galite išjungti imtuvus, kurių nenaudojate ilgą laiką.

4. Įveskite į savo namus „SALUS Smart Home“ sprendimus: jei po vakarienės užmiršite virtuvėje išjungti šviesą arba kiekvieną vakarą užmiegate prie televizoriaus, mūsų išmanieji kištukai yra puikus sprendimas. „Smart Plugs“, veikdami pagal Jūsų sukurtą tvarkaraštį, sumažins įrenginių maitinimą ir nustatytu laiku sumažins energijos suvartojimą. Tiesiog reikia sukurti taisyklę, kuri viską išjungia vidurnaktį.

Atminkite: kiekvienas optimizuotas įrenginys sutaupys pinigų!

Mūsų auksinė mintis: taupykite neprarandant komforto

Esmė ne tam, kad taupytumėte savo patogumo sąskaita – ar Jums patiks mažos sąskaitos, jei sušalsite tamsiame name? Atsieti nuo informacijos, draugų visame pasaulyje ir mėgstamiausios virtualios pramogos? Mažai tikėtina.

Tai nėra protingas taupymas. Paslaptis slypi įrenginių efektyvume ir sąmoningame jų naudojime. „Smart Home“ sektorius buvo sukurtas įrodyti Jums, kad taupiai gyvendami komforto ne tik neprarandate, bet ir įgyjate.

Sumažinkite šildymo išlaidas

Daugeliui tai akivaizdu, tačiau kalbant apie namų ūkio biudžeto išlaidas, reikia atminti, kad didžiausia namo eksploatacijos metu sunaudojamos energijos dalis tai šildymas.

Jei jums rūpi kasdienis energijos ir pinigų taupymas, Jūs negalite nepaisyti „SALUS Controls“ pasiūlymų šildymo sistemoms. Kodėl? Kadangi šiuolaikiniame ir vis besivystančiame „Smart Home“ sektoriuje temperatūros kontrolės segmentas mūsų įmonei svarbiausias. Šioje srityje turime žinių ir ilgametę patirtį, o tai reiškia, kad rinkai pateikėme daug aukštos kokybės produktų ir patikrintų technologijų sprendimų.

Kodėl verta naudoti išmanųjį šildymo valdymą?

Pirma, pritaikydami kambario temperatūrą pagal Jūsų poreikius (pvz., vonioje dvi valandas 26 laipsniai, vakare – 23 laipsniai svetainėje, naktį – 20 laipsnių miegamajame), išvengsite rečiau lankomų patalpų perkaitimo ir nereikalingų mokesčiai už šilumą, kurios Jums nereikia.

„SALUS Controls“ patalpų reguliatoriai veikia lanksčiai. Jie skirti išlaikyti kambario temperatūrą, kurią nustatėte. Tačiau tai nereiškia, kad kai esate toli nuo namų, neturite įtakos savo šildymo prietaisų veikimui. Galite reaguoti tai iš biuro, iš restorano, iš viešbučio Las Palmase. Mūsų reguliuotojai dirba pagal nustatytus grafikus, tačiau taip pat atsižvelgia į Jūsų ad hoc sprendimus.

Rezultatas? Temperatūros valdymas = mokesčių valdymas

Antra, nemokama „SALUS Smart Home“ programėlė registruoja ir rodo namuose veikiančių įrenginių energijos suvartojimą., o Jūs galite stebėto, kad labiausiai „traukia“ Jūsų pinigus. Energijos naudojimo istorija leis Jums atlikti išlaidų skaičiavimą.

Dabar jau nespėliojate – radiatorius koridoriuje, lempa miegamajame, kompiuteris? Kodėl sąskaitos didesnės nei tikėjotės? Su konkrečiais duomenimis, žinote, ką stebėti ir kokia temperatūra tvarkaraštį sukurti kiekvienam kambariui. Kur įdiegti išmanius kištukus? Tokiu būdu Jūsų santaupos gali siekti kelis šimtus per metus ir tai jau yra investicija.

Tyrimai rodo, kad, žinodami, kad „Smart Home“ iš tikrųjų imasi pagerina namų biudžetą, esame pasirengę investuoti į jį.

284 milijonai $ – tiek 2023 metais išleisime namų erdvės valdymui per „Smart Home“.

Išvados

Šiuolaikinė technologija nebėra jau techninių parametrų derinys. Tapo atrama, komforto ir saugumo veiksniu. Išmanusis namas yra ne tik komandų derinys. Praktiškai tai pagal Jūsų poreikius užprogramuota vieta, kuri, be kita ko:

 • palaiko individualią namų ūkio narių nustatytą temperatūrą patalpose
 • nuleidžia roletus esant dideliam saulėtumui
 • leidžia nuotoliniu būdu ir laiku valdyti elektros prietaisus (pvz., apšvietimą), registruoja energijos suvartojimą
 • aptinka ir praneša apie nežinomus įvykius (dūmų, vandens aptikimo, atidarymo jutikliai)

„SALUS Smart Home“ atlieka asmeninio sekretoriaus, buhalterio ir apsaugos inspektoriaus pareigas: rūpinasi Jūsų šeimos gerove, seka dienos grafiką, skaičiuoja išlaidas.

„SALUS Controls“ garantuos puikų namų valdymą.

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio