Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Ką galite valdyti SALUS Smart Home sistemoje?

Grįžti

Prieš atsakydami į šį klausimą, paaiškinkime, kas yra SALUS Smart Home ir kaip jis veikia.

Tai moderni išmaniojo namo valdymo sistema, įskaitant, o gal pirmiausia, šildymą. SALUS Smart Home suteikia galimybę kurti buitinių prietaisų ryšius (OneTouch taisyklės) ir valdyti prietaisus, taip pat ir internetu.

SALUS Smart Home sistemą sudaro gaminiai, kuriais galima individualiai reguliuoti temperatūrą kiekviename kambaryje. Jais taip pat galima valdyti katilą, centrinio šildymo siurblį, karšto vandens tiekimą arba kitą šildymo ar vėsinimo įrenginį.

SALUS Controls taip pat siūlo išmaniųjų namų priedus, leidžiančius pakelti namų automatikos veikimą į aukštesnį lygį.

Sistemą sudaro ne tik įtampos ir akumuliatoriniai reguliatoriai, bet ir:

W SALUS Smart Home sistemoje galite valdyti žiniatinklio programoje matomus elementus (temperatūros valdiklius, išmaniuosius kištukus, reles, taisyklių aktyvatorius).

Konkrečiai kuo?

Šildymu

Iš esmės turite tris galimybes. Galite nustatyti temperatūrą, atitinkančią atskirų patalpų funkcijas (pvz., skirtingus parametrus vonios kambariui, miegamajam, svetainei, prieškambariui). Galite sukurti fiksuotą automatinį šildymo tvarkaraštį kiekvienai savaitės dienai (pvz., kitokį tvarkaraštį darbo dienoms, kitokį – savaitgaliams ir švenčių dienoms). Galiausiai, priklausomai nuo aplinkybių, bet nesvarbu, kur esate, galite nuotoliniu būdu koreguoti savo namų šildymo parametrus (pvz., perrašyti temperatūrą kitam tvarkaraščio pakeitimui arba pakeisti visą tvarkaraštį).

Apšvietimu

Praktiška ir patogu programuoti OneTouch taisyklę su apšvietimu. Vėlgi turite tris galimybes. Galite įjungti ir išjungti šviesas iš anksto nustatytu laiku arba pagal saulėtekio / saulėlydžio laiką. Arba, kai esate namuose ar išvykę, vienu judesiu galite įjungti ir išjungti visas šviesas ir įjungti anksčiau išsaugotą taisyklę, imituojančią šeimos narių buvimą. Galiausiai galite sujungti pasirinktų apšvietimo elementų darbą su kitais SALUS Smart Home prietaisais (relėmis, valdikliais, reguliatoriais, jutikliais), kad atlikdami vieną veiksmą (pvz., užtraukdami žaliuzes) sukeltumėte susijusį kitą veiksmą (pvz., šviesą).

Roletais ir vartais

Naudodami OneTouch scenarijų, uždarydami ir atidarinėdami roletus, galite nesikoncentruoti į šią veiklą ir apie ją nepamiršti, o karštomis vasaros dienomis galite apsaugoti savo interjerą nuo karščio. Be to, kai esate darbe, roletus galite uždaryti svetainėje. Antrasis roletų valdymo privalumas – planuoti jų uždarymo ir atidarymo laiką. Ryte roletai gali atsidaryti iš pradžių, pavyzdžiui, 50 %, o tik po kelių minučių – 100 %. Vakare jie gali užsidaryti saulėlydžio metu arba bet kuriuo kitu metu. Vargu ar reikia aiškinti vartų ar garažo vartų nuotolinio valdymo privalumus, tačiau – ir tai verta paminėti – tinkamai užfiksuotame scenarijuje vartų atidarymas gali būti derinamas su fasado apšvietimo įjungimu.

Nepamirškite, kad SALUS Smart Home sistema taip pat yra būtinas saugumo priedas kiekvienuose namuose. Nors negalite keisti jų nustatymų, žiniatinklio programoje galite matyti, ar jie veikia tinkamai ir ar atlieka savo funkciją. Apie ką kalba?

Apie jutiklius:

Dūmų detektorius (SD600) realiuoju laiku aptinka dūmus. PASTABA: jis gali būti naudojamas kaip atskiras įrenginys be sistemos „širdiesˮ (UGE600 šliuzo). Šiuo atveju aktyvi tik sirenos funkcija (pavojaus signalas aptinkamas vietoje, be galimybės išsiųsti pranešimą naudotojui);

Užliejimo (WLS600) – aptinka vandenį ant paviršiaus po jutikliu arba ant prie jutiklio prijungtų laidų kontaktų. Turi būti naudojamas kartu su interneto šliuzu UGE600 ir SALUS Smart Home programa;

Durų / langų atidarymo (SW600; slim variantas, OS600; standartinė versija) – signalizuoja apie langų / durų atidarymą. Jis turėtų būti naudojamas kartu su interneto šliuzu UGE600 ir SALUS Smart Home programa. PASTABA: kartu su patalpų temperatūros reguliatoriais jis automatiškai išjungia šildymą vėdinimo metu.

Kodėl savo namams verta pasirinkti SALUS Smart Home sistemą?

Kad neliktų jokių abejonių, jog mūsų išmanioji sistema yra ta, kuri pakeis jūsų namų erdvę, vienoje vietoje surinkome pagrindinius jos privalumus.

Ką gaunate?

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio