Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

„OneTouch“ taisyklė: vienas palietimas, daug galimybių

Grįžti

Jūs grįžtate iš darbo skirtingu laiku, bet tik įžengus, kiekvieną kartą Jūs darote tą patį. Įjungiate šviesą svetainėje. Jums nepatinka valgyti tyloje, todėl įjungiate radiją virtuvėje. Po valandos nusiprausite po dušu, tad vonios kambaryje atsukate radiatorių ir šildote grindis. Jūs tai darote kiekvieną dieną: šviesa, radijas, radiatorius, grindys…

Ar nebūtų patogiau visus šiuos veiksmus atlikti vienu metu?

Su šiuo tekstu sužinosite:

  • kaip veikia „OneTouch“ taisyklių kūrimo priemonė
  • kas yra „OneTouch“ mygtukas

„SALUS Smart Home“ kviečia Jus jau šiandien prisijungti prie “technologinės magijos” pasaulio. Kodėl magijos? Nes „OneTouch“ taisyklių kūrimo priemonės ir aktyvatorių dėka Jūsų išmaniuosiuose namuose įrenginių valdymas gali būti atliekamas tarsi burtų lazdele.

Kaip tai veikia?

Paprasčiau tariant, vienu mygtuku / vienu paspaudimu vienu metu galite paleisti kelis kasdieniniam naudojimui skirtus įrenginius.

Grįžtant prie įžangos pavyzdžio. Kai peržengiate savo namų slenkstį – ir net pakeliui į jį – paspaudžiate „OneTouch“ taisyklių aktyvatorių, ir:

  • svetainėje užsidega šviesa
  • virtuvėje pradės groti radijas (sąlyga yra ta, kad turite „Smart Plugs“ palaikomą radijo tipą)
  • vonios kambario grindys bus šildomos ir temperatūra didės

„SALUS Smart Home“ sistemoje siūlome tris „OneTouch“ taisyklių aktyvatorių versijas. Kad jie veiktų, turi būti įdiegti universalūs „ZigBee“ vartai. Dviem iš jų nereikia paleisti „SALUS Smart Home“ programėlės. Trečioji galimybė yra virtuali mygtuko versija, kuri (akivaizdu) yra prieinama tik interneto programoje.

Prieinami produkto variantai:

Pavienis belaidis „OneTouch“ mygtukas

Vykdo išsaugotą taisyklę, t.y. komandas, surinktas vienoje vietoje keliems pasirinktiems įrenginiams. Naudodami jį vienu paspaudimu savo išmaniuosiuose namuose suaktyvinate daugybę įvykių, pvz., pakyla temperatūra kambaryje, užsidaro roletai, įsijungia apšvietimas ir elektrinė šildanti pagalvė fotelyje. Žinoma, šiai taisyklei įgyvendinti taip pat reikia kitų sistemos komponentų: UGE600 interneto vartų, „SALUS Smart Home“ programėlės, išmaniųjų kištukų, SR600 relės, temperatūros reguliatoriaus (pvz. Quantum SQ610).

Svarbu, kad pavienis „OneTouch“ mygtukas atlieka saugos mygtuko funkciją. Jei su jumis gyvena pagyvenę tėvai arba Jūsų vaikas dažnai lieka namuose vienas, patartina nustatyti „OneTouch“ mygtuką, kad gautumėte įspėjimus apie avarines situacijas. Negalavimo ar staigios avarinės situacijos atveju tėvai ar vaikas jį paspaus ir gausite SMS žinutę su iš anksto nustatytu turiniu…

Dvigubas „OneTouch“ mygtukas

Savo ruožtu tai leidžia išsaugoti dvi skirtingas arba susijusias taisykles (kiekvienam mygtukui atskira taisyklė). Grįžkime prie ankstesnio pavyzdžio. Jei paspaudus viršutinį mygtuko klavišą patalpoje pakyla temperatūra, užsidaro roletai, įjungiama šviesa ir elektrinė pagalvė, paspaudus apatinį klavišą gali įsijungti taisyklė, kuri veiks priešingai. Temperatūra mažėja, roletai atidaryto, šviesa užgęsta ir šildymo pagalvė nustoja kaisti.

Žinoma, „OneTouch“ dvigubo mygtuko taisyklės nebūtinai turi būti susietos viena su kita ir gali turėti bet kokį komandų derinį, pvz., viršutinis klavišas miegamajame išjungs pagrindinę šviesą, tada įjungs lovos lemputę ir elektrinį židinį. Apatinis klavišas svetainėje suaktyvins drėkintuvą ir apšvies paveikslą su nakties kraštovaizdžiu Paryžiuje…

Virtuali „OneTouch“ versija

Tai suteikia Jums neribotą skaičių mygtukų ir todėl neribotas galimybes sukurti savo taisykles. Kuriate jų tiek, kiek jums reikia. Sujungiate pasirinktas komandas į taisykles ir paleidžiate jas, jei reikia. Neturite tradicinių mygtuką rankoje, bet savo išmanųjį telefoną. Visos taisyklės palaikomos „SALUS Smart Home“ programėlėje. Matote kiekvieną kaip atskirą langą. Tai suteikia Jums galimybę puikiai valdyti savo namų įrangą.

Taip pat svarbu, kad, jei UGE600 interneto vartai bus pašalinti iš interneto dėl kažkokių priežasčių ir užsidegs raudonai (tai reiškia, vietos režimas), „OneTouch“ taisyklės saugomos vartų atmintyje ir jos toliau veiks.

“SALUS Smart Home“ neturi ribų, nesukuria techninių kliūčių. Su mumis galite lengvai nustatyti „OneTouch“ mygtukų scenarijus. Turite daug galimybių.

Čia JŪS nustatote TAISYKLES!

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio