Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

SALUS Controls valdymo sistemos konfiguratorius – kiek kainuoja išmanieji namai?

Grįžti

Išmaniųjų namų valdymo sistemų savininkai, investuotojai ir diegėjai žino, kad šis pirkinys – tai investicija, kuri pagerina gyvenimo komfortą. Jei ketinate investuoti pinigus į modernią pastatų automatiką, norėtumėte žinoti, kokias išlaidas patirsite. Iš karto pasakysime, kad vieno atsakymo į šį klausimą nėra. Viskas priklauso nuo nekilnojamojo turto objekto ir jo naudotojų poreikių bei lūkesčių.

Smart Home tai daugiau nei patogumas

Namų automatikos teikiamas komfortas neapsiriboja tik nuotoliniu lygintuvo išjungimu ar lempos įjungimu. Išmanusis namų valdymas tai:

a.. optimalus šildymo reguliavimas: ideali temperatūra kiekviename kambaryje
b. namų ūkio ekonomika: mažiau išlaidų energijos vartojimui.
c. prietaisų, pvz., žaliuzių, apšvietimo, sodo purkštuvų, valdymas.
d. turto apsauga: pavojaus jutikliai, SMS pranešimai
e. aplinkos apsauga: mažesnis išmetamų teršalų kiekis
f. kasdienis komfortas ir patogumas

Šiandien išmanusis namas siejamas su modernumu, energijos vartojimo efektyvumu, saugumu ir išlaidų kontrole. Sistemoje veikiančių prietaisų priklausomybės scenarijai yra beveik neišsemiami. Tačiau sistemos kūrimo ir jos kainos klausimas lieka atviras. Todėl SALUS Controls techniniai specialistai sukūrė SISTEMOS KONFIGURATORIŲ.

Sistemos konfigūratorius – kas tai?

SALUS Controls Configurator – tai patogus pasirinkimo įrankis, padedantis montuotojams ir (arba) naudotojams surinkti gaminius ir sukurti geriausiai namų ūkio narių poreikius atitinkančią sistemą. Turime skirtingos architektūros namų ir (arba) butų, skirtingų tipų šildymo sistemų. Kiekvieno žmogaus gyvenimo ritmas taip pat skiriasi. Taigi universalios sistemos nėra. Tas, kurio iš anksto užprogramuoti nustatymai atitinka visų lūkesčius. todėl išmanųjį namą valdantys elementai turi būti parenkami individualiai. “Pasiūtas” pagal užsakymą, kaip drabužis pas siuvėją.

SALUS valdymo sistemos konfigūratorius sukurtas remiantis mūsų ekspertų patirtimi, įgyta bendraujant su klientais, skambinančiais į techninės pagalbos liniją. Žinodami, kokie dažniausi klausimai jiems kyla, taip pat kokias problemas kyla naudotojams ir montuotojams renkantis įrenginius ir juos pritaikant pastato sąlygoms, sukūrėme virtualią patarėjo versiją – konfigūratorių. Juo galite naudotis bet kuriuo metu, dirbdami savo tempu, rinkdamiesi įvairius gaminių derinius ir nuolat skaičiuodami valdymo galimybes bei išlaidas.

Naudojant Salus Controls konfigūratoriaus parinktį VARTOTOJAS, reikia atsakyti į kelis pagrindinius klausimus apie pastato technines sąlygas (įrengimo tipą, plotą, radiatorių skaičių ir t. t.). Ši informacija yra labai svarbi renkantis valdymo įtaisus. INSTALIUOTOJO parinktyje klausimai yra techninio pobūdžio, pvz., klausiama apie kolektorių skaičių (kuris atitinka reikalingų valdymo juostelių skaičių), prie kolektoriaus prijungtų kilpų skaičių.

Pateikus atsakymus, konfigūratorius nurodo reikiamų gaminių sąrašą ir skaičių; galimus variantus, iš kurių galima pasirinkti tinkamus pagal funkcijas, kainą ir dizainą.

Galiausiai, konfigūratorius siūlo papildomus produktus, t. y. tuos, kurių gali prireikti montuojant (pvz., temperatūros jutiklis, apsauginis galvutės dangtelis, 16 A relės modulis, papildomas ZigBee tinklo stiprintuvas ir t. t.). Taip apskaičiuojamos orientacinės išlaidos.

Išmanieji namai – kiek kainuoja įdiegti sistemą?

Nuo ko pradėti?

Pirmiausia turite žinoti, ar norite valdyti šildymą internetu. Viena vertus, ši galimybė reikalauja papildomo mokesčio, tačiau, kita vertus, ji nepalyginamai padidina visos sistemos patogumą ir funkcionalumą. Tuomet reikia nurodyti, kokio tipo šildymą norite valdyti: radiatorinį, grindinį, elektrinį. Jei norite valdyti mišrų šildymą, turite atsižvelgti į produktus, reikalingus abiejų tipų (grindų ir radiatorių) šildymo sistemai reguliuoti. Smart Home priedai kainuoja papildomai.

Pavyzdinio namo apibūdinimas

Pastatas, kuriuo remdamiesi parodome mūsų konfigūratoriaus veikimą, yra vieno aukšto su pritaikoma mansarda. Apačioje yra grindimis šildoma svetainė su virtuve ir vonios kambariu, o mansardoje – trys radiatoriais šildomi miegamieji, kurių kiekviename yra po vieną radiatorių. Vonios kambaryje yra vienas langas. Tarkime, kad gyventojai nusprendė valdyti savo namus internetu, naudodami pasirinktus SALUS Smart Home priedus. Kokius gaminius pasiūlė konfigūratorius? Ką namų ūkis dėl jų gaus?

Suskirstykime namų kontrolės sritis į tris kategorijas

Suskirstykime namų kontrolės sritis į tris kategorijas:

  • šildymo reguliavimas
  • apšvietimo ir roletų valdymas
  • OneTouch taisyklių pavyzdys
  • gedimų aptikimas

Šildymo valdymas

Norint valdyti tokio dizaino namo šildymą internetu, reikia turėti: temperatūros reguliatorius, pvz., modernų Quantum SQ610RF su įmontuotu drėgmės jutikliu ir WarmFloor funkcija. Optimalus šildymo sistemos valdymas pasiekiamas reguliuojant temperatūrą kiekvienoje patalpoje atskirai, todėl visada reikia tiek reguliatorių, kiek yra patalpų. Paviršinio šildymo apačioje reikia valdymo juostos ir pavarų (pvz., savireguliacinės pavaros THB). Norėdami valdyti tris šildytuvus miegamuosiuose, turite įsigyti tris belaides termostatines galvutes. Ir, žinoma, sistemos “širdis”, be kurios neįmanoma valdyti namo internetu, – interneto vartai UGE600.

Apšvietimo ir roletų valdymas

Jei norite sukurti funkcines OneTouch taisykles apšvietimui ir roletams, prie sistemos išlaidų reikia pridėti priedų (prietaisų pasirinkimas priklauso nuo taisyklių):

Kaip šie produktai veikia? Išmanusis kištukas, kaip ilginamasis kištukinis lizdas, valdo prie jo prijungtus prietaisus. Išmanioji relė leidžia valdyti iki 16 A apkrovą. RollerShutter valdo langų roletų ir apšvietimo pavaras (230 V AC). Šių mažų įrenginių dėka galite reguliuoti šviesos įjungimo ar išjungimo momentą pasirinktose patalpose arba lempučių veikimą padaryti priklausomą nuo kitų veiksmų, pavyzdžiui, įėjimo į patalpą, lango uždarymo, ventiliatoriaus įjungimo ir pan. Jais taip pat galite imituoti žmonių buvimą tuščiuose namuose. Galutinė kaina priklauso nuo to, kiek roletų ir (arba) įrenginių norite valdyti savo namuose.

Kokias OneTouch taisykles galite sukurti?

Programoje SALUS Smart Home suprogramuosite priklausomybes – įrenginių darbo scenarijus.

Pavyzdžiui:

  1. Žibintas koridoriuje užsidega saulėlydžio metu ir užgęsta saulėtekio metu.
  2. Ryte roletai miegamuosiuose atsidarys iki 30 %, po valandos – iki 60 %, o dar po valandos – iki 100 %.
  3. Atidarius langą, vonios kambario šildymas išsijungs.
  4. 20.00 val. temperatūra nukris nuo 22 ℃ iki 20 ℃, tačiau vonios kambario grindys išliks maloniai šiltos iki 23.00 val.
  5. paspaudus prie išėjimo durų sumontuotą OneTouch taisyklės aktyvatorių, nustatyta temperatūra visuose kambariuose sumažės iki 18 ℃, svetainėje ir valgomajame užsidarys žaliuzės ir užges šviesa.

Norint įgyvendinti šiuos scenarijus mūsų pavyzdiniame name, be interneto vartų, programos (nemokamos) ir temperatūros reguliatorių, reikia: mažiausiai penkių roletų RollerShutters automatiniam žaliuzių valdymui, vonios kambario atidarymo jutiklio, mygtuko, aktyvuojančio taisyklę išeinant iš namų, išmaniųjų kištukų, kurių skaičius priklauso nuo lempų, kurios turi būti išjungtos išeinant, skaičiaus. Tarkime, kad jums reikia dviejų išmaniųjų kištukų ir išmaniosios relės.

Visa tai galima neskubant apgalvoti ir, priėmus sprendimą, žingsnis po žingsnio įvesti į konfigūratoriaus laukus.

Gedimų aptikimas

Jutikliai, aptinkantys avarines situacijas namuose, yra SALUS Smart Home serijos elementai, o tai reiškia, kad jų veikimui reikalingi vartai ir programėlė. Priklausomai nuo to, kokius, kur ir kiek jutiklių norite įrengti, reikia padauginti šias sumas:

Kaip veikia šie prietaisai? Dūmų signalizatorius aptinka dūmus. Potvynio jutiklis aptinka vandenį ant paviršių arba kontaktų. Atidarymo jutiklis rodo, kurie langai ir (arba) durys buvo atidaryti, ir leidžia išjungti šildymą, kad būtų galima vėdinti patalpas. Sistemos prietaisai leidžia gauti SMS pranešimus apie įvykį.

Apibendrinant

Pasiūlymas turtingas, bet ar turite būti turtingas, kad juo pasinaudotumėte? Bendrovė SALUS Controls klientams siūlo ne tik išskirtines aukščiausios kokybės linijas, bet ir pradžiai tinkamus standartinius produktų variantus, kurie gerai veikia ir kartu yra draugiški piniginei.

Naudodamiesi mūsų konfigūratoriumi sužinokite, kokie sprendimai geriausiai atitinka jūsų poreikius. Į konfigūratorių įvesti duomenys padės sužinoti, kiek ir kokių prietaisų reikės namams valdyti, ir sudarys apytikslę viso projekto sąmatą. Svarbu tai, kad sumos bus apytikslės – apskaičiuotos pagal katalogo neto kainas. Nepamirškite, kad mūsų platintojai tikrai pasiūlys jums palankią nuolaidą.

Iškilus bet kokiems neaiškumams, SALUS Controls techninė komanda mielai jums patars.

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio