Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Šildymo valdymas internetu – 10 privalumų

Grįžti

Internetinis gyvenimas yra didžiausias šių laikų simbolis. Kitaip tariant, tai būtinybė. Šiuolaikiniuose efektyviai energiją vartojančiuose namuose vis dažniau ryžtasi ne tik nuotoliniu būdu valdyti įrenginius, bet ir įrenginių – įskaitant ir šildymo sistemos – darbą kontroliuoti internetu.

Šiandien daugiausia dėmesio skirsime internetiniam šildymo valdymui, nes, pirma, šildymas yra pagrindinė „SALUS Controls“ veiklos sritis, antra, verta suvokti šio patogumo privalumus.

Su šiuo tekstu sužinosite:

  • kokie yra išmaniojo šildymo valdymo pranašumai
  • kurie prietaisai leidžia kontroliuoti šildymą internetu

Pirmiausia priminsime, kad CO valdymas internetu turi platų naudojimo spektrą. Šildymo parametrų reguliavimas šiuo metodu puikiai tinka ne tik vienbučiuose, daugiabučiuose namuose ir nuomojamose patalpose, bet ir – dėl galimybės lengvai valdyti kelias sistemas vienu metu – viešbučiuose ir poilsio objektuose.

10 internetinio šildymo valdymo privalumų

Ką gaunate pasirinkę išmanųjį šildymo valdymą?

Optimalus patalpų šildymas

… tai yra aukštas šiluminis komfortas, kuriam jūs nuolat darote įtaką ir kurį įvertins jūsų namų (viešbučio, biuro) naudotojai. Atminkite, kad kiekvienam kambariui temperatūrą galite nustatyti atskirai. Dėl tikslių į reguliatorius (pvz., „Quantum“) integruotų valdymo algoritmų, ją išlaikyti lengva, kad ir kur tuo metu būtumėte. Jūsų šeimai (svečiams, darbuotojams) niekada nebus per karšta ar per šalta.

Nuotolinis nustatymų keitimas (mobiliojoje programėlėje)

Didelis privalumas perkant šildymo valdymo sistemas – galimybė kiekvienam kambariui sudaryti atskirą darbo grafiką, tačiau – kaip rodo gyvenimas – kartą nustatyti nustatymai ne visada suspėja su Jūsų poreikiais. Pasitaiko, kad grįšite iš darbo greičiau nei įprasta arba išvykstate nežinodami kada sugrįšite. Tada grafiko nepakanka. Norėdami po įtemptos dienos grįžti į idealiai šildomus namus, turite rankiniu būdu reguliuoti nustatymus. Valdydami šilumos šaltinį internetu, galite tai padaryti savo biure ar net viešbutyje Maljorkoje. Todėl šildymo parametrų atnaujinimas yra dar vienas privalumas valdant namų automatiką internetu.

Metodas užmirštamiesiems

Kartkartėmis visi pamirštame tokias žemiškas veiklas kaip: šviesos išjungimas, šildymo perjungimas iš komforto režimo į ekonominį, karšto vandens siurblio išjungimas, kai esame toli nuo namų, ir pan. Turėdami interneto prieigą prie namų įrenginių, bet kada pašalinsime savo blaškymo pasekmes. Internetinėje programėlėje sureguliuosime šildymo vertes arba išjungsime įrangą, net jei nuo jos būsime nutolę šimtus kilometrų.

Pagalba viešbučių savininkams

Šildymo valdymas internetu yra puikus būdas viešbučių valdytojams, nes interneto vartai (UGE600) vienu metu palaiko kelis kambarius ir reguliuotojus. Su vienais vartais galite sujungti iki 100 įrenginių, o tai reiškia, kad viena sistema gali aprėpti net visą objektą. Žinoma, verta sukurti atskirą sistemą kiekvienam aukštui, bus lengviau ieškoti reguliatorių interneto programėlėje. Dėl to iš savo namų ar privačios viešbučio dalies galite reguliuoti temperatūrą, taip pat atnaujinti klientų nuomojamų kambarių nustatytų verčių ribas.

Temperatūros nustatymų valdymas iš bet kurios pasaulio vietos

Jau minėjome, tačiau šiam pranašumui verta sukurti atskirą tašką. Toks sprendimas geriau nei bet kuris kitas pritaiko pastato šilumines sąlygas pagal mūsų poreikius.

Taupymas

Tinkamas šildymo valdymas ne tik suteikia komfortą, bet ir realias santaupas. Didžiausias finansinis šildymo kontrolės privalumas yra tai, kad nešvaistote energijos, kai esate toli nuo namų. Jūsų grafikai leidžia keisti kambario temperatūrą dienos metu. Nesukeliate iškraipymo. Nešildote pastato, jei jums to nereikia ir neperkaitinate patalpų, kuriose nereikia aukštesnės temperatūros. Valdymas internetu papildomai padidina šildymo efektyvumą, nes leidžia ad hoc reguliuoti iš anksto nustatytus nustatymus. Nustatymus valdote atsižvelgdami į aplinkybes, o avarinėmis situacijomis pašalinate, pvz., tuščio namo šildymą. Sunaudojate mažiau kuro apšildymui ir nešvaistote pinigų.

Namų / viešbučio / biuro įrenginių veikimo stebėjimas

Viena vertus, šis pranašumas turi būti derinamas su ankstesniu punktu, o iš kitos pusės, jis turėtų būti vertinamas plačiau nei šildymo valdymo srityje, nes jis taikomas visai pastato automatikai.

„SALUS Smart Home“ mobilioji programėlė turi galimybę sukurti energijos suvartojimo diagramas. Naudodami „Smart Plugs“ gausite išsamią informaciją apie tai, kurie įrenginiai veikia efektyviai ir kurie iš jų gali sukelti nereikalingas energijos sąnaudas. Šios žinios leidžia modifikuoti įrangos veikimą, nustatyti jai skirtingą darbo režimą arba nuspręsti pakeisti energiją taupančiu modeliu.

Saugumas kaip bonusas (SMS pranešimai apie galimą pavojų)

Kaip matyti iš ankstesnio punkto, šildymo valdymas internetu neapsiriboja patalpų temperatūros verčių valdymu. Tinklą valdančioje „Smart Home“ programėlėje yra daugiau funkcijų. Viena iš jų – galimybė gauti SMS arba el. pašto pranešimus, pvz., apie katilinės gaisrą (dūmų jutiklis), virtuvės užpylimą (vandens aptikimo jutiklis) arba įsibrovimą į namus (atidarymo jutiklis). Ši parinktis suteikia galimybę greitai reaguoti ir sumažinti nuostolius. Jei nuspręsite valdyti šildymo sistemą internetu, jūsų namai (viešbutis, biuras) taps saugesni.

Ekologinė nauda

Kaip ir taupant pinigus, taip ir valdant šildymą internetu – sumažinant iškraipymą ir nereikalingas energijos sąnaudas – užtikrinamas ekologinis pelnas. Teršalų išmetimo mažinimas daro poveikį aplinkai, tampa priemone kovojant su pasauline klimato kaita ir jos neigiamu poveikiu mūsų sveikatai.

Pastato vertės didinimas nekilnojamojo turto rinkoje

Pastatų automatizavimas yra veiksnys, kuris vaidina svarbų vaidmenį priimant potencialaus pirkėjo sprendimą dėl pirkimo. Objektas, kuriame įrengta internetinė šildymo valdymo sistema, pradžioje įgyja modernaus, išmanaus namo prestižą, taigi ir geresnę kainą. Statybos įmonės, norinčios padidinti savo investicijų vertę, turėtų nepamiršti šio aspekto.

Ko reikia norint valdyti šildymą internetu?

  • Išmaniosios sistemos (su interneto vartais)
  • Su sistema suderinamų įrenginių (tvarkyklių)
  • Mobiliąją programėlę palaikančios sistemos (viena programėle net kelioms sistemoms)
  • Išmanaus telefono / planšetinio kompiuterio
  • Interneto ryšio

Šildymo valdymui internetu sukurtame „SALUS Smart Home“ pasiūlyme, rasite:

1. „Smart“ sistemos „širdis“– UGE600 interneto vartai, kurie užtikrina ryšį su visais tinklo įrenginiais.

2. Nemokama „SALUS Smart Home“ programėlė, kuri leidžia patogiai peržiūrėti ir greitai koreguoti parametrus su „spaudžiamų plytelių“ meniu.

3. „SALUS Smart Home“ sistemoje veikiantys temperatūros reguliatoriai ir vykdantieji įrenginiai: belaidės centrinės juostos, valdymo moduliai, termostatinės galvutės, išmanieji produktai (jutikliai, „Smart Plugs“ ir kt.)

„SALUS Smart Home“ sistema skirta ne tik naujiems pastatams. Ji gali būti lengvai pritaikyta prie esamų ir jau ilgai naudojamų objektų.

Kiekvieną dieną internete praleidžiate daug laiko. Kodėl jūsų namai (viešbutis, biuras) taip pat negali būti internete? Pasinaudokite šildymo valdymo internetu teikiamomis galimybėmis – nurodėme jų 10, tačiau kasdieniniame gyvenime šį skaičių tikrai padauginsite.

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio