Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Judesio jutiklis ir įkrovimo stotelė – NAUJIENA SALUS Controls pasiūlyme!

Grįžti

Pastarosiomis savaitėmis SALUS Controls išmaniųjų namų serija SALUS Smart Home pasipildė naujais produktais. Kalbame apie montuotojų ir naudotojų ilgai lauktą judesio jutiklį (MS600) ir elegantišką SQ610RF valdiklio įkrovimo stotelę (prietaisas taip pat palaiko WQ610RF – modelį su OpenTherm protokolu, nepriklausantį išmaniųjų namų serijai).

Kodėl judesio jutiklis papildo SALUS OneTouch taisykles ir taip padidina visos SALUS Smart Home sistemos patogumą? Kaip įkrovimo stotelė palengvins kasdienį pasirinktų valdiklių modelių naudojimą? Atsakymai pateikiami toliau.

Judesio detektorius – mažas daiktas, kuris neatsilieka nuo jūsų

Kartu su OneTouch taisyklėmis MS600 gali veikti su kitais SALUS Smart Home įrenginiais, tokiais kaip SR600, SPE600, RS600. Kartu su mūsų išmaniuoju kištuku (SPE600) arba rele (SR600) šis detektorius leidžia įjungti arba išjungti apšvietimą aptikus judesį. Iš pirmo žvilgsnio tai yra akivaizdi tokio tipo prietaiso funkcija, tačiau kuriant buitinių prietaisų scenarijus, tai leidžia daug geriau individualizuoti pastato automatiką. Ir visa tai todėl, kad judėjimas yra veiksnys, galintis paskatinti daugybę veiksmų išmaniuosiuose namuose. Net paprasčiausios priklausomybės labai padidina gyventojų komfortą, pvz., kai išeinate iš virtuvės su rankomis, pilnomis užkandžių ar indų, jums nereikia rūpintis, kad išjungtumėte šviesą. Jei jutiklis neaptinka judesio, jis išjungia šviesą už jus.

Jūsų išradingumas ir vaizduotė riboja tik jūsų gyvenimo būdą atitinkančių OneTouch taisyklių kūrimą, o papildomai naudodami mūsų judesio jutiklį padidinsite savo komfortą, saugumą ir namų kontrolę.

Kokius santykių (OneTouch taisyklių) pavyzdžius galite sukurti?

1. Kai gyventojas įeina į patalpą (pvz., virtuvę, koridorių), šviesa įsijungia, o kai gyventojas išeina iš patalpos, šviesa išsijungia.
2. Aptikus judesį ir (arba) pažeidėją (pvz., garaže), įjungiamos šviesos ir gaunamas SMS pranešimas apie įvykį.
3. Aptikus judesį, sistemoje veikiantis jutiklis gali įjungti karšto vandens cirkuliacinį siurblį ir leisti naudoti karštą vandenį.
4. Tiesiog įėję į butą galite įjungti šviesas, atitraukti arba užtraukti žaliuzes ir padidinti temperatūrą.

Įrenginys yra SALUS Smart Home sistemos dalis, o tai reiškia, kad jis turi būti naudojamas kartu su UGE600 interneto vartais ir SALUS Smart Home programa. Kartu su išmaniuoju kištuku (SPE600) arba rele (SR600) detektorius leidžia įjungti arba išjungti apšvietimą aptikus judesį patalpoje / laiptinėje ir pan. Jame yra galimybė nemokamai gauti pranešimus apie įvykį (SMS žinute, el. paštu).

Produkto savybės:

  • vienu akumuliatoriumi veikia iki 3 metų
  • nejautrus naminiams gyvūnams – neaptinka iki 36 kg svorio naminių gyvūnų judesių.
  • puikiai dera su OneTouch taisyklėmis (pvz., kai jutiklis aptinka judesį po sutemų, įjungiamas apšvietimas)

Įkrovimo stotelė – patogumas, dizainas, elegancija

Naudodami CDEU galite patogiai įkrauti dviejų mūsų belaidžių temperatūros reguliatorių SQ610RF (serija Smart Home) ir WQ610RF (serija, skirta katilų valdymui) modelių baterijas. Tai galite padaryti per USB prievadą.

Jį lengva naudoti, o jo minimalistinis dizainas lengvai derės prie bet kokio interjero. Taip pat naudinga tai, kad įkrovimo stovas sėkmingai tarnaus kaip belaidžio temperatūros reguliatoriaus stovas. Taigi, viena vertus, jis pasižymi naudingumu, kita vertus, patogumu ir įdomia, modernia estetika.

Šis prietaisas naudojamas SQ610RF ir WQ610RF belaidžių temperatūros reguliatorių (parduodami atskirai) baterijoms įkrauti per USB jungtį.

Rinkinyje:

  • įkrovimo stotis
  • maitinimo adapteris 230V.5VDC
  • USB – micro USB kabelis (1,5 m, baltos spalvos)

PASTABA: stotis palaiko tik nurodytus valdiklių modelius.

Produkto savybės:

  • SQ610RF ir WQ610RF visiškai įkrauti naudojant stotį galima per 24 val.
  • produktas yra patogus ir lengvai naudojamas
  • doko stotis taip pat yra elegantiškas minimalistinio dizaino lopšys

Salus Smart Home sistemos elementai

Priminsime kitus SALUS Smart Home sistemos elementus.

Sistemoje yra prietaisų, kuriais galima atskirai reguliuoti temperatūrą kiekviename kambaryje (zoninis valdymas). Taip sumažinamas perteklinis valdymas ir brangiai kainuojantys energijos nuostoliai. Šiais prietaisais taip pat galima valdyti katilo, centrinio šildymo siurblio ir karšto vandens ruošimo sistemos veikimą. Be temperatūros reguliatorių, SALUS Smart Home sistemą sudaro:

Pagrindinis SALUS išmaniųjų namų sistemos elementas yra interneto šliuzas UGE600, kuris užtikrina ryšį tarp ZigBee tinklo įrenginių. Su vienais tokiais vartais galima suporuoti iki 100 gaminių, pavyzdžiui, reguliatorių, išmaniųjų kištukų, relių, jutiklių. Nemokama žiniatinklio programa (Google Play arba AppStore) leidžia valdyti sistemą iš bet kurios vietos. Kurdami OneTouch taisykles ir ryšius tarp prietaisų galite sukurti savo išmaniųjų namų bazę.

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio