Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Grindinio šildymo privalumai

Grįžti

Radiatoriai namuose – standartinis ir net akivaizdus sprendimas, tačiau ar tai geriausias? Pasirodo, vis daugiau žmonių atsisako tokios patalpų šildymo formos. Kita vertus, populiarėja grindinis šildymas – nematomas, patogus ir ekonomiškas. Ar tikrai verta investuoti? Patikrinkite, kokius privalumus turi tokia šildymo sistema.

Grindinis šildymas užtikrina geresnį temperatūros pasiskirstymą

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl prasminga įrengti grindinį šildymą, yra pasiekiamas optimalus temperatūros pasiskirstymas. Žmogui tikrai naudingiau ir patogiau, kai prie kojų temperatūra aukštesnė, o ties galva – žemesnė. Tai yra efektas, leidžiantis vis populiaresnį grindų šildymą. Tai padeda jaustis gerai ir geriau išnaudoti šilumą, kuri, kaip žinoma, kyla aukštyn.

Bet tai dar ne viskas! Grindinis šildymas taip pat užtikrina tolygų temperatūros pasiskirstymą visame interjere. Radiatoriai šildo tik lokaliai, o jų skleidžiama šiluma ne itin geru efektyvumu pasklinda po patalpą. Dėl to prie radiatoriaus gali būti daug šilčiau nei kitame kambario gale. Naudojant grindinį šildymą, ši problema nustoja egzistuoti, nes ji įrengiama per visą patalpos paviršių ir šilumą atiduoda tolygiai.

Grindinis šildymas ekonomiškas

Palankus temperatūros pasiskirstymas taip pat turi įtakos kur kas efektyvesniam energijos naudojimui. Dėl to grindinis šildymas yra pigesnis nei tradicinis radiatorinis šildymas. Esant tokiai pačiai temperatūrai, šilumos pojūtis yra stipresnis, jei naudojate grindų šildymą. Todėl norint užtikrinti tokį patį šiluminį komfortą, temperatūrą galima sumažinti 1-2 laipsniais. Kasmet tai gali padėti gerokai sumažinti šildymo išlaidas. Sutaupymas gali siekti net keliolika procentų!

Daugiau oro drėgmės, mažiau dulkių

Grindinio šildymo specifika taip pat leidžia sumažinti ore besisukančių dulkių kiekį ir palaikyti optimalią drėgmę. Pirma, tai pašalina poreikį įrengti šildytuvus, kurie surenka dulkes. Antra, jis išskiria šilumą per spinduliavimą, todėl nesukelia oro judėjimo taip, kaip tai daro radiatorinis šildymas. Šildytuvai išskiria šilumą per spinduliuotę ir konvekciją, dėl kurios oras juda aukštyn. Be to, esant aukštesnei nei 55°C temperatūrai, ant radiatorių atsiranda dulkių. Grindų danga riboja oro judėjimą, todėl neleidžia dideliu mastu pakilti dulkėms ir padeda palaikyti optimalią oro drėgmę, taip prisidedant prie erkių dauginimosi mažinimo. Dėl to jis naudingesnis alergiškiems žmonėms ir palengvina valymą.

Grindinis šildymas reiškia didesnes išdėstymo galimybes

Radiatoriai dažnai apriboja tam tikro kambario išdėstymo galimybes. Jie užima vertingą vietą ir kartais būna visai ne vietoje. Renkantis grindinį šildymą, galite nesijaudinti dėl radiatorių vietos ir jų įtakos interjero dizainui. Daugelis žmonių taip pat sako, kad radiatoriai be reikalo užgriozdina ir subjauroja erdvę. Išeitis – grindinis šildymas, kurio visiškai nesimato.

Tiesiog reikia atsiminti, kad jo naudojimas sukuria kitus dekoro apribojimus. Naudodami grindinį šildymą, turėtumėte atidžiai parinkti grindų apdailos medžiagas. Turi būti naudojamos gerai šilumą praleidžiančios medžiagos. Geriausiai tinka akmuo, keramika ir terakota, nors galima naudoti plokštes ar parketą. Tačiau daugeliu atvejų kilimėlių reikia atsisakyti.

Grindinis šildymas puikiai tinka šiuolaikinėms sistemoms

Grindinis šildymas tiesiog modernesnis nei radiatoriai. Jis sujungia energijos vartojimo efektyvumą ir komfortą. Jis puikiai veikia su pažangiomis sistemomis, naudojančiomis atsinaujinančius energijos šaltinius – šilumos siurblius ar fotovoltinę energiją. Jis taip pat puikiai tinka naudoti su namų automatika ir išmaniųjų namų sistemomis, nes leidžia tiksliai valdyti temperatūrą. SALUS Controls pasiūlymas apima platų gaminių, suderinamų su grindų šildymu, pasirinkimą.

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio