Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Saulės kolektorių privalumai

Grįžti

Šiuo metu fotoelektra yra aiškus saulės energijos įrenginių lyderis, leidžiantis ją paversti elektros energija. Tačiau saulės kolektoriai taip pat gali būti puikus pasirinkimas namams ar verslui. Jie išgauna iš saulės šiluminę energiją, kurią vėliau galima panaudoti įvairiais būdais. Pasidomėkite, kokie yra saulės kolektorių privalumai ir ar verta į juos investuoti.

Saulės kolektoriai – nemokama šilumos energija

Saulė atneša daug naudos žmogui ir kitiems Žemėje gyvenantiems organizmams. Šiuolaikinės technologijos leidžia jas panaudoti dar plačiau. Viena iš tokių technologijų yra saulės kolektoriai, kurie leidžia gauti šiluminę energiją iš saulės spinduliuotės. Jis gali būti naudojamas, pavyzdžiui:

  • buitinio karšto vandens šildymas,
  • baseino šildymas,
  • centrinio šildymo sistemos palaikymas.

Tai visiškai nemokama šiluma, kuri papildomai gaunama iš atsinaujinančių šaltinių. Saulės kolektoriai gali puikiai papildyti kitas modernias energijos ir šildymo sistemas, tokias kaip fotovoltinės plokštės ar šilumos siurbliai. Jie ypač naudingi visur, kur yra didelis šilumos energijos poreikis, tačiau naudos galima pasiekti bet kur. Jie yra mažiau universalūs nei fotovoltinės plokštės, kurios elektros energiją gauna iš saulės, tačiau taip pat gali žymiai sutaupyti. Ką? Tai visų pirma priklauso nuo instaliacijos dydžio ir pasirinktos įrangos našumo.

Daugelio pritaikymų saulės kolektoriai

Saulės kolektorių dėka galima gauti „tik“ šiluminę energiją, tačiau ją panaudoti galima įvairiai. Populiariausias pritaikymas yra karšto vandens šildymas. Tinkamai parinkus instaliaciją, nėra problemų pasirūpinti reikiamu karšto vandens kiekiu – net ir žiemą, kai saulė šviečia vos kelias valandas per dieną. Dėl to kolektoriai prisideda prie energijos suvartojimo vandens šildymui sumažinimo iki 70%, užtikrindami labai didelį taupymą. Be to, kolektorių šilumą galima panaudoti namų baseino šildymui. Dėl to sezonas gali būti šiek tiek pratęstas, o vonios visada malonios.

Kitas būdas panaudoti šilumą iš kolektorių – palaikyti centrinio šildymo sistemą. Kolektoriai nėra tinkami naudoti kaip vienintelis šildymo įrenginys, tačiau padeda sumažinti sąskaitas už elektrinės viryklės ar kieto kuro katilo naudojimą. Jie ypač praverčia šaltesnėmis pavasario ar vasaros dienomis – saulės gaunama šiluma gali įkaitinti patalpą nekuriant krosnies.

Ištisus metus veikiantys saulės kolektoriai

Didelis saulės kolektorių privalumas – efektyvumas. Jie gali važiuoti ištisus metus. Žinoma, dėl saulės šviesos intensyvumo, aukštos temperatūros ir ilgų dienų šilumos gamyba efektyviausia vasarą, tačiau saulėtą žiemą galima tikėtis ir gana daug energijos, gaunamos iš kolektorių. Teisingai parinkta saulės sistema jums tarnaus nepriklausomai nuo sezono, užtikrindama sutaupymą jūsų namų ar verslo biudžete.

Saulės kolektoriai – ekologiški ir taupantys energiją

Saulės kolektoriai yra visiškai ekologiški, nes naudoja tik atsinaujinančią energiją. Jie neišskiria CO2 ir kaip nors kitaip neteršia aplinkos, skirtingai nei dauguma šilumos šaltinių. Vasarą jie gali patenkinti net visą energijos poreikį karšto vandens ruošimui ir taip padeda sutaupyti. Todėl tai yra sistema, kuri padės jums gyventi ekologiškiau ir tuo pačiu sumažinti sąskaitas.

Saulės kolektoriai – naudojimo paprastumas

Kitas labai svarbus kolektorių privalumas – naudojimo patogumas. Jų darbo jokiu būdu nereikia prižiūrėti – jie patys gamina šilumos energiją iš saulės spinduliuotės. Ačiū reguliatoriui iš SALUS Controls pasiūlymo (PCSOL201) galima kontroliuoti jų būklę ir šilumos paskirstymą. Sumontuoti ant stogo jų beveik nesimato ir nedaro neigiamos įtakos gyvenimo komfortui ar pastato išvaizdai. Jie taip pat yra labai patvarūs ir praktiškai nesugedę – tinkamai parinkti jums tarnaus ilgai.

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio