Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Išmanusis namų šildymo ir oro kondicionavimo valdymas

Grįžti

Lenkai vis daugiau dėmesio skiria šiluminiam komfortui. Todėl populiarėja tiek namams ir butams skirti kondicionieriai, tiek modernios šildymo sistemos. Taip pat labai populiarios išmaniosios sistemos, padedančios pasiekti norimą temperatūrą ir tuo pačiu taupyti energiją.

Smart Home – išmanus temperatūros valdymas

Temperatūros pojūtis yra labai individualus dalykas. Todėl vienam žmogui gali būti per šalta, o kitam per šilta, net esant lygiai tokioms pat sąlygoms. Nuo atliekamos veiklos priklauso ir mums optimali temperatūra tam tikru momentu. Namuose dažniausiai reguliuojame priklausomai nuo patalpos ir paros laiko. Žinoma, šildymo ar oro kondicionavimo įrenginių nustatymus galima valdyti ir rankiniu būdu, tačiau išmani namų automatika yra daug efektyvesnis sprendimas.

Kas yra išmanusis šildymo ir oro kondicionavimo valdymas? Dėl automatinio sąlygų pritaikymo prie konkrečių vartotojo reikalavimų. Norite malonios šilumos vonioje ryte, kai ruošiatės į darbą? O gal norite sutaupyti energijos, kai nesate namuose? Visa tai įmanoma dėl išmaniųjų valdymo sistemų. Tereikia pasirinkti tinkamus nustatymus, o Išmanusis namas užtikrins, kad temperatūra interjeruose visada būtų tobula. Investuodami į pažangią tokio tipo automatiką, galėsite valdyti kiekvieną kambarį atskirai, naudodamiesi laikmačiu.

Iš ko susideda išmanioji šildymo ir oro kondicionavimo valdymo automatika?

„Smart Home“ šildymo ir oro kondicionavimo valdymo sistemos pasižymi nuostabiu funkcionalumu, o tuo pačiu yra visiškai nesudėtingos. Vartotojo požiūriu, svarbiausias tokio įrenginio elementas yra termostatas (temperatūros reguliatorius). SALUS Smart Home serijoje visų pirma rasite įrenginius, įgalinančius nuotolinį valdymą – per mobiliąją aplikaciją. Be to, išmanieji programuotojai leidžia susikurti savo temperatūros reguliavimo grafikus pasirinktose patalpose.

Tokioje sistemoje labai svarbūs ir duomenis iš aplinkos nuskaitantys temperatūros davikliai, siunčiantys signalą į valdymo pultą apie poreikį vėsinti ar šildyti orą patalpoje pagal vartotojo nustatymus. Šie jutikliai dažniausiai stebi temperatūrą, o kartais ir drėgmę. Dar daugiau, sistemą galima prijungti prie, pavyzdžiui, buvimo daviklių – to dėka temperatūra automatiškai nukris, kai nieko nebus namuose/viešbučio kambaryje, o tai sumažins sąskaitas.

Visi šie elementai yra integruoti į išmaniąją automatiką su atitinkamais įrenginiais ir įrenginiais (šildymas, oro kondicionavimas). Už kontrolę atsako pažangios IT sistemos.

Išmanios šildymo ir oro kondicionavimo sistemos – kodėl verta?

Pažangus šildymas ir oro kondicionavimas visų pirma yra komfortas. Šios sistemos dėka pamiršite problemas dėl per aukštos arba per žemos temperatūros viduje. Tačiau taip pat:

  • geresnis valdymas – termostatų automatizavimo dėka nereikia rūpintis jų veikimu;
  • tikras sutaupymas – automatizavimas sumažina energijos sąnaudas, kai tik įmanoma, užtikrindamas didelį sutaupymą;
  • nuotolinė prieiga – patalpos sąlygas galite valdyti nuotoliniu būdu per mobiliąją aplikaciją;
  • rūpinimasis sveikata – sistema užtikrina idealų mikroklimatą viduje ir oro valymo galimybę.

Smart Home sistemų dėka jūsų namai visada gali jus pasitikti puikia temperatūra – nepriklausomai nuo lauko sąlygų. Tai neprilygstamas patogumas, kuris taip pat padės sumažinti šildymo ir oro kondicionavimo išlaidas.

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio