Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

NAUJOVĖ! CB500 ir CB500X – laidinės juostos grindiniam šildymui

Grįžti

Nereikia girti grindų šildymo. Jo privalumai: tolygus temperatūros pasiskirstymas, ilgas šilumos išsklaidymas, estetiška išvaizda, švaresnis ir sveikesnis patalpų oras. Tinkamas grindų šildymo reguliavimas yra būdas išlaikyti šiluminį komfortą pastate. Tačiau norint tinkamai sureguliuoti tokio tipo šildymą, reikia investuoti į tvirtas grindinio šildymo juostas. Tinkamas valdiklis yra būtina efektyvaus šildymo veikimo sąlyga. Labai svarbu, kad sistema būtų patikima ir prieinama. Šiuos kriterijus atitinkantys įrenginiai yra mūsų naujovės – CB500 ir CB500X juostelės.

Taip pat siūlome ir kitas valdymo juosteles (pvz. belaidžiame variante), kurios tiksliai reguliuoja paviršiaus šildymo veikimą. Tačiau CB500 ir CB500X sukurti taip, kad montuotojams būtų kuo lengviau montuoti.

CB500 ir CB500X – diegimo patobulinimai

Mūsų naujos grindjuostės grindiniam šildymui yra labai prieinamos ir tuo pačiu išsprendžia daugybę montavimo problemų. Visų pirma, tai kompaktiški ir ploni įrenginiai, todėl juos galima montuoti praktiškai bet kurioje kolektoriaus spintelėje. Išnyksta papildomų modulių netiesiškumo problema, nes juostų sujungimas gali būti atliekamas savo kabeliu, kas leidžia lanksčiai išdėstyti.

Dangtelio nuėmimas ir uždėjimas yra be rūpesčių dėl patogių kabliukų. Šios operacijos metu smulkūs varžtai jokiu būdu neiškris ir pasimes. Kabelių montavimas nesudėtingas – jiems nereikia išankstinio paruošimo (pvz. skardinimo), o jų išdėstymas juostoje pritaikomas pagal storį. Ir taip: plonesni cilindro kabeliai klojami viršuje, o storesni valdiklio kabeliai – apačioje. Šis išdėstymas įveda tvarką ir pašalina susipainiojimą. Norint sutvarkyti laidus, nereikia išardyti jokios valdymo juostos dalies. Nuėmus dangtelį viskas matosi, kiekvienas elementas pasiekiamas. Dėl patogių sujungimo spaustuvų laidų surinkimui nereikia specialaus atsuktuvo. Naujo tipo spaustukai leidžia tai padaryti su bet kokiu įrankiu. Termostato kabeliai, nepriklausomai nuo jų storio, galima iš karto apsaugoti nuo išplyšimo – įdedant juos į specialią juostelę. Netgi jį apkarpyti yra praktiška. Montuotojas gali pastatyti grindjuostes ant stalo ar grindų, išdėstyti laidus ir sumontuoti įrenginį spintelėje (lengva prieiga prie tvirtinimo angų).

Grindų šildymui skirtos juostos su aukščiausiu įvertinimu! CB500 ir CB500X charakteristikos

Ką dar reikia žinoti apie naujausius SALUS Controls centrinius bėgius:

  1. Jie valdo 5 nepriklausomas šildymo zonas (prie vienos juostos galima prijungti 5 reguliatorius). Tai yra standartinis vieno daliklio skaičius. Juostos gali būti jungiamos prie 15 zonų (CB500 ir CB500X bendradarbiavimas derinyje: 1 x CB500 + 2 x CB500X). Dėl spalvingo rašto lengva prijungti laidus.
  2. Jie turi 20 išėjimų, skirtų pavaroms prijungti. Svarbu tai, kad čia buvo naudojamas kitoks nei pirmtakuose pavaros valdymo padalijimas. Ankstesniuose modeliuose vienas termostatas valdė 4 pavaras. CB500 ir CB500X skirstymas labiau pritaikytas pastato poreikiams, pvz., vienas termostatas gali valdyti 6 pavaras (didesnė patalpa), kitas – 2 pavaras (mažesnė patalpa), o kiti termostatai – 4 pavaras.
  3. Prietaisai turi įmontuotą saugiklį. Taigi CB500X (maitinimo juosta be modulio) taip pat yra atskiras įrenginys – ne tik pagrindinės juostos pratęsimas. Veikiant kaip plėtinys, CB500X nereikia jokio papildomo maitinimo šaltinio – jį reikia jungti tiesiai prie CB500.
  4. Juostos gali būti montuojamos ant DIN bėgelio.

CB500 – ką reikia žinoti apie įmontuotą valdymo modulį?

  1. Katilo įėjimas leidžia įjungti šildymo įrenginį, kai kuris nors reguliatorius siunčia šilumos poreikio signalą, arba išjungia katilą, kai visi reguliatoriai nustoja pranešti apie tokį poreikį. Jis turi trijų minučių uždelsimo įjungti katilą funkciją, o tai suteikia laiko montavimui pasiruošti darbui (pvz., pavaros turės laiko atsidaryti). Taip pat galima pasirinkti katilo išjungimo delsos laiką (nuo 0 iki 15 minučių). Tai naudinga, kai termostatai nenustoja šildyti tuo pačiu metu. Papildomas šildymo ar vėsinimo išėjimas turi panašias funkcijas.
  2. Katilo relė turi be įtampos kontaktus. Papildomą šilumos siurblio ar aušinimo įrenginio valdymą taip pat užtikrina be įtampos relė.
  3. Šildymo / vėsinimo režimas keičiamas nuo juostos lygio ir ant kiekvieno reguliatoriaus. Gnybtų blokas turi įėjimą rasos taško jutikliui prijungti.
  4. Siurblio valdymo išėjimas yra įtampa (230 V), o tai palengvina montavimą. Siurblys gali būti prijungtas tiesiai prie valdymo juostos, be jokių papildomų tiltelių.
  5. Siurblys įsijungia ir išsijungia su trijų minučių uždelsimu, kad sistema turėtų laiko pasiruošti darbui.

CB500 (su moduliu) ir CB500X (be modulio) valdymo juostelės – kurią pasirinkti?

Paprasčiau tariant: valdymo juostas pasirenka vartotojas, norintis savo namuose reguliuoti zoną, t.y. palaikyti temperatūrą kiekviename kambaryje pagal jo funkciją ar paros laiką. Jei nereikia valdyti šilumos siurblio ar katilo, o tik savo šildymo kontūro pavaras (pvz., centralizuotam šildymui), užteks CB500X. Tačiau jei yra poreikis valdyti papildomą šilumos šaltinį pastate, tuomet reikėtų rinktis CB500 juostą.

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio