Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Belaidžiai temperatūros reguliatoriai


Kviečiame susipažinti su „SALUS Controls“ belaidžių temperatūros reguliatorių asortimentu, kuris puikiai atitinka klientų, vertinančių pažangias technologijas ir aukščiausią naudojimo komfortą, poreikius. Centrinio šildymo kambariniai valdikliai užtikrina visišką šilumos komfortą.

Belaidis temperatūros valdiklis „SALUS Controls“ leidžia lengvai valdyti temperatūrą visose namų ar biuro patalpose.


Ką teikia belaidis temperatūros reguliatorius?


Temperatūros reguliatorius suteikia jums kontrolę ir galimybę valdyti šildymą („SALUS Smart Home“ serijos atveju – taip pat per internetą), siūlo platų funkcionalumą optimaliam komfortui ir energijos vartojimo efektyvumui. Kiekvienas belaidis temperatūros reguliatorius pagamintas iš aukščiausios kokybės komponentų, kurie užtikrina nepriekaištingą, patikimą veikimą. Mūsų asortimente rasite centrinio šildymo kambarinius valdiklius, skirtus kiekvieno tipo šildymui valdyti (grindinis šildymas, radiatorinis šildymas). Įrenginiai skirti gyvenamosioms, biurų ir komercinėms patalpoms. Belaidį temperatūros reguliatorių lengva montuoti ir naudoti.


Kodėl elektroninį temperatūros reguliatorių verta naudoti kiekviename kambaryje?


Nes tai ekonomiškiausias sprendimas. Jei elektroniniai belaidžiai temperatūros reguliatoriai (pvz. „Quantum SQ610RF“) yra sumontuoti visose patalpose, t.y. visose šildymo zonose, tokiose kaip: miegamasis, kambarys, biuras, svetainė su valgomuoju, tada temperatūrą galima nustatyti atskirai visur ir ji nebus atsitiktinė niekur.


„SALUS Controls“ temperatūros valdikliai


„SALUS Controls“ specializuojasi šiuolaikinių valdymo technologijų srityje, teikdama klientams patikimus sprendimus išmaniosios pastatų automatikos srityje. Mūsų asortimente, be kitų produktų, rasite elektroninius temperatūros valdiklius, atitinkančius aukščiausius funkcionalumo, dizaino ir montavimo reikalavimus. Rekomenduojame:


• reguliatorius (temperatūros valdiklius) su jutikliniais, moderniais displėjais ir dideliais, apšviečiamais LCD ekranais, bet taip pat:
• tradicinius modelius, t.y. lengvai naudojamus temperatūros reguliatorius su rankenėle
• temperatūros valdiklius, tvirtinamus paviršiuje arba laisvai pastatomus
• įrenginius, veikiančius 868 Mhz dažniu, kuris garantuoja stabilų ir trikdžiams atsparų signalą.

„SALUS Controls“ temperatūros reguliatoriai taip pat siūlo didelį veikimo nuotolį, platų temperatūros reguliavimo diapazoną, įvairius darbo režimus – priklausomai nuo pasirinkto modelio.


Užsisakykite modernų temperatūros valdiklį


Kiekvienas „SALUS Controls“ temperatūros reguliatorius užtikrina greitą ryšį tarp valdymo pulto ir katilo. Mūsų centrinio šildymo valdymo reguliatoriai garantuoja aukščiausią kokybę daugelį metų. Kviečiame susipažinti su mūsų siūlomais modeliais.

Jei turite klausimų ar abejonių, susisiekite su „SALUS Controls“ techninės pagalbos tarnyba. Užtikriname techninę paramą kiekviename produkto naudojimo etape ir profesionalų servisą. Mūsų platinimo tinklas apima daugelį šalies miestų. Atskirų produktų puslapiuose galite patikrinti, ar produktas yra platintojo sandėlyje.

Kontaktas
Pradėkite bendradarbiauti

Kontaktas


Techninė pagalba


support@salus-controls.eu


Pagalbos linija:
Pirmadieniais – penktadieniais:
800-1600

MontuotojasVartotojasStatybos rangovas
Salus

„SALUS CONTROLS“ prekės ženklo platintojas:
„QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.“

Silezijos vaivadija, PL,
MMK: 638 180 68 25,
Juridinio asmens kodas: 0000440955,
biuras: +48 32 700 74 53,
servisas: +48 32 750 65 05,
faksas: +48 32 790 44 85

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio